Helma na skútr

lehká Helma na skútr 550g

Můžeme doručit do:
19.8.2020
Skladem u dodavatele 35-45 dnů
Kód: SCH001
Značka: OEM
1 400 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg
Váha:: 550 g
? Materiál:: termoplast
Typ:: otevřená
Homologace:: DOT
Funkce:
Obvod hlavy lze nastavit od 56 cm do 60 cm.
Sklo odolné proti ultrafialovému záření, které chrání vaše oči a pokožku.
Vyrobeno z vysoce kvalitního a lehkého ABS, odolnost proti nárazu a průniku.
Sklo se snadno demontuje a instaluje.
Top a krásná.

 

Specifikace:
Černá barva
Materiál: ABS + PU
Velikost: cca. 21 * 26 * 20 cm
Obvod hlavy: 55-60 cm
certificat DOT
Délka pruhu: cca 25 cm

 

Balíček zahrnuje:
Moto přilba * 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.