Řídící jednotka 60V 1200W až 1500W

Řídící jednotka pro koloběžky s motorem 60 V a výkonem 1200 W až 1500 W

Můžeme doručit do:
9.10.2019
Doba dodání 14 dnů
Kód: K7245-18G
Značka: OEM
2 550 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.72 kg
Napětí: 60V až 72V
Proud: 45A
Rozměry (D x Š x V):: 23.5 X 8.9 X 4.8 cm
YM7245 18G
Novinka

Řídící jednotka pro koloběžky s motorem 60 V a výkonem 1200 W až 1500 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.