Motor Chopper 3000W, 60V Brushless

Motor bezkartáčový pro elektrokoloběžku Chopper  2000W 60V Brushless

Na dotaz
Kód: KM103000W50H6
Značka: OEM
16 800 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Motor:: 3000W
Napětí: 60V
Kmitavý pohyb: 50H
? Připojení k řídící jednotce: 6²Double hall sensor
? Adaptivní řídící jednotka: 50-80A
Kola: 10 palců

Motor bezkartáčový pro elektrokoloběžku Chopper 2000W, 60V

 

Netáhne vám koloběžka? Nemusíte kupovat novou.


Jste aspoň trochu zručný nebo mate známe které mají šikovné ruce? Da se vyměnit jen motor a mate zcela novy stroj.

Nabízíme vám možnost objednat velice kvalitní elektrické bezkartáčová motory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.