Prodyšná chirurgická maska (100 ks/baleni)

jednorázová chirurgická maska (nedá se prát). Cena uvedena za baleni.

Doba dodání cca 14 dnů
Kód: CHMN95
Značka: OEM
3 000 Kč
Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 1 kg
Materiál :: Netkané textilie
? Baleni: 100 ks
Jednorázová chirurgická maska 100 Ks/baleni (nedá se prát)

Místo původu: Shandong, Čína
Funkce: anti-pm 2,5-prachové znečištění (PM2.5, virus, nachlazení, prach, alergie na pyl)
Materiál: Netkané textilie
Barva: bílá
Čistá hmotnost: 14-15g
Typ: Prodyšný, pohodlný, šetrný k pokožce
Použití: Osobní ochranné, lékařské a průmyslové použití
Cena za baleni
Certifikace: CE, SGS, BSCI
 
Product Certification certification
 CE Certified. Valid from 2017-04-18 until 2022-04-17

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.