Filtr s aktivním uhlím N95 (20 ks/baleni)

Filtr s aktivním uhlím N95 balení 20 kusů. Cena uvedena za baleni.

Skladem
Kód: FAU1
Značka: OEM
400 Kč
Kategorie: Hygienické potřeby
Hmotnost: 0.18 kg
? Materiál :: Melt-Blown
Velikost :: 12x 8 cm
? Vhodný: : vkládání do roušek.
Baleni: 20 ks

VÝMĚNNY FILTR (N95) PRO MASKU (20 ks/baleni)

  Materiál:  Melt-Blown,
  Velikost:  12x 8 cm
  Čistá hmotnost: 15-18g / kus
  Cena za baleni
  Funkce: prodyšná, pohodlná, šetrná k pokožce
  Barva:  bílá-šedá
  Příslušenství:  N95, N99 matricový filtr s aktivním uhlím
  Funkce Anti-znečištění, PM2.5, virus, nachlazení, prach, alergie na pyl
  Vhodný: pro vkládání do roušek. Zlepšuje ochranu proti virům.

H448c6093aae646549f068e924e02c5958

respirator 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.