OBARTER X1

Elektrokoloběžka OBARTER X1 1000W, 48V, 21Ah

Můžeme doručit do:
15.2.2023
Můžete mít za 5 až 10 dnů
Kód: X1800W
Značka: OEM
23 900 Kč
Kategorie: ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY
Záruka: záruka 2 roky na motor, 1 roky na baterie nebo 1000 dobíjecích cyklů.
Hmotnost: 26 kg
Výkon: 1000W
? Baterie: 48V, 15Ah
Dojezd: 40-50 km
Maximální nosnost: 120 kg
Barva: Černá

Elektro koloběžka OBARTER X1  - osobní přeprava pro maximalisty. Velká baterie, velký výkon, velká kola!

Tato modifikace se vyznačuje přítomností odnímatelného sedadla!

Kapacita baterie je jedním z hlavních parametrů elektro koloběžky. V OBARTER X1  je dvojnásobně vyšší než většina modelů na základní úrovni. Lithium-iontová baterie s napětím 48 V a kapacitou 21 Ah je schopna ukládat náboj 1008 Wh. Poskytuje 50 kilometrový dojezd (skutečný rozsah závisí na váze jezdce, rychlosti, frekvenci zrychlení a přítomnosti stoupání). Náklady na elektřinu pro jednu baterii je méně než 1 koruna!

 Předpokládá se, že životnost lithium-iontové baterie je 1000 cyklů nebo 2 roky provozu. Zároveň na konci této doby nedojde k selhání baterie, ale jednoduše ztratí 20 až 60% své kapacity. Přítomnost velkokapacitní baterie znamená, že bude fungovat dlouho.

Elektromotor je umístěn přímo v kole a je schopen pojíždět rychlostí až 35 km/h!
Je spolehlivá, má účinnost až 90% a nevyžaduje žádnou údržbu.

Pokud půjdete rychle, musíte být schopni rychle zastavit! OBARTER X1  má brzdový systém, který odpovídá parametrům rychlosti - dvě kotoučové brzdy na obou kolech.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

 

Elektrická koloběžka OBARTER X1 

Maximální rychlost: 35 km /h (při dodržení optimálních podmínek)
Dojezd: 40 - 50 km (dle váhy jezdce, terénu, rychlosti jízdy)
Motor:  bezkartáčový 1000 W
Baterie: Vyměnitelná baterie 48V 21Ah Lithium-ion až 1000 dobíjecích cyklů
Indikace stavu baterie a Tachometr:  panel na řídítkách
Stoupavost: 15 °
Doba dobíjení: 6-8 hodin
Nabíječka: Ano - součást koloběžky
Světlo: Přední / zadní LED světlo brzdové
Pneumatiky: 10 palců
Maximální nahuštění: 3,5 bar / 50 psi maximální nahuštění 3,5 bar / 50psi
Osvětlení přední a zadní,
Automatické brzdové, zadní světla
Rozměry koloběžky: 116 x 63 x 125 cm
Rozměry složené koloběžky: 115 x 27 x 50 cm
Minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 26 kg
Další vybavení: model má zpátečku, skládací mechanismus, multifunkční displej (napájený centrální baterií), hlasitý klakson, stojánek, přední tlumiče, blatníky, uzamčení na klíč. Odpružená přední a zadní.
Certifikát: CE

 

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.

Zpět do obchodu