KAABO WOLF WARRIOR 11 5400W

Elektrokoloběžka Kaabo Wolf Warrior 11  5400W (dva motory), 60V, 26Ah, 35Ah (LG) (skládací)

Kód: 17309/240
Značka: Kaabo
od 52 400 Kč
Kategorie: ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY
Záruka: záruka 2 roky na motor, 1 roky na baterie nebo 1000 dobíjecích cyklů.
? Motor:: 5400W
Baterie:: 60V, 26Ah, 35Ah(LG)
Dojezd :: 100 km - 150 km
Maximální nosnost:: 150 kg
Barva:: Černá
Stupeň krytí (IP): IP55
Materiál :: Kování zápustkové slitiny hliníku.7005 (rám a rukojeť), Hřídele: SCM440, Kryty: polypropylen.
Barva: Černá, Motor: 5400W, Baterie: 60V 35Ah (LG)
Na dotaz | 17309/CER
73 400 Kč
Motor: 5400W, Baterie: 60V 25Ah
Na dotaz | 17309/240
52 400 Kč
Odpružení a brzdy.

Nepochybně první věc, která upoutá vaše oko, je silné zavěšení. Vpředu je vidlice koloběžky s nastavením komprese a odrazu. Dokonale reaguje na jakýkoli povrch od štěrku po les a hornatý terén. Zadní kyvadlo má také různé stupně tuhosti elastomerů, což umožňuje komplexu přizpůsobit zavěšení skútrů tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám.

Elektrický skútrový systém KAABO WOLF WARRIOR je novým standardem kvality. Na rozdíl od svých analogů, včetně produktů Minimotors, má Wolf Warrior hydraulické brzdy s regenerací a další elektrickou brzdu na každém motoru.

Baterie a výkonová rezerva.

KAABO standardně instaluje 26Ah / 60V baterii. V úsporném režimu vám na rovné ploše umožní pojezd 80 až 100 km. Volitelně si můžete zakoupit elektrický skútr KAABO WOLF WARRIOR s baterií 35Ah / 60V (LG), která zvyšuje váš cestovní dosah na rovném povrchu na 130 až 140 km. Při jízdě v těžkém terénu se spotřeba baterie zvyšuje v závislosti na úhlu sklonu, zrychlení atd. Motorický a dynamický výkon. Výkonný elektrický skútr WOLF WARRIOR je vybaven dvěma motorovými koly. Okamžitý výkon každého z nich je 2400 W a v režimu pohonu všech kol je celková maximální hodnota 5400 W. Když oba motory dávají maximální točivý moment, je síla elektrického skútru dostatečná, aby stoupala pod úhlem 45 stupňů. Jedná se o jeden z nejsilnějších ukazatelů, který byl dosud vytvořen. Pokud jde o rychlost, zrychlení na maximum 80-85 km / h trvá asi 5 sekund.

Design a funkčnost.

Vysoce pevný hliníkový rám z lehké slitiny v plném vybavení váží 43 kg a jeho nosnost je 150 kg. Elektrický skútr může nést velké zatížení, ale je třeba si uvědomit, že spotřeba baterie bude řádově vyšší než maximum. Konstrukce rámu je skládací, takže můžete přepravovat skútr v kufru auta a skladování zabere mnohem méně místa. Kromě toho výrobce poskytl pohodlnou rukojeť pro zvedání skútru a důraz na nohy při jízdě. V temných silných předních světlech svítí silnice s dosahem až 50 m, WOLF WARRIOR je osvětlen signálem zastavení. Kromě toho jsou na bocích paluby umístěna další boční světla a LED světla po stranách koloběžky.

 

Elektrické koloběžky Kaabo Wolf Warrior 11, 60V, 26AH, 35Ah (LG). Okamžitý výkon koloběžky 5400W 

Tento elektrický skútr s pohonem všech kol na pneumatických 11 palcových kolech. Tento model má 2 motory a silné hydraulické zavěšení. Hydraulický brzdový systém a vysokorychlostní výkon.

Koloběžka Wolf Warrior, i když je přímým konkurentem Dualtron Ultra a Dualtron Thunder, je vyráběna Kaabo ve spolupráci s Minimotors. Model Wolf Warrior 11 využívá displeje a regulátory značky Minimotors, což opět dokazuje její spolehlivost.

Kapacita baterie je jedním z hlavních parametrů elektro koloběžky. V Kaabo Wolf Warrior 11  je dvojnásobně vyšší výkon než většina modelů na základní úrovni. Lithium-iontová baterie  s napětím 60V a kapacitou 26Ah je schopna ukládat náboj 1560 Wh, 35Ah (LG) je schopna ukládat náboj 2100 Wh. Poskytuje 100 kilometrový dojezd (skutečný rozsah závisí na váze jezdce, rychlosti, frekvenci zrychlení a přítomnosti stoupání). Náklady na elektřinu pro jednu baterii je méně než 1 koruna!

Multifunkční inteligentní LCD displej! Zobrazí se zbývající baterie, TRIP, ODO, čas, rychlost a napětí. Lze zvolit režim Cruise.

 Předpokládá se, že životnost lithium-iontové baterie je 1000 cyklů nebo 2 roky provozu. Zároveň na konci této doby nedojde k selhání baterie, ale jednoduše ztratí 20 až 60% své kapacity. Přítomnost velkokapacitní baterie znamená, že bude fungovat dlouho.

Elektromotor je umístěn přímo v kole a je schopen pojíždět rychlostí až 80 km/h!
Je spolehlivá, má účinnost až 90% a nevyžaduje žádnou údržbu.

Pokud půjdete rychle, musíte být schopni rychle zastavit! Kaabo Wolf Warrior 11 má brzdový systém, který odpovídá parametrům rychlosti - dvě kotoučové brzdy na obou kolech.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

 

Elektrická koloběžka Kaabo Wolf Warrior 11 5400W

Maximální nosnost: 150 kg / offroad 120 kg
Maximální rychlost: 80 km /h (při dodržení optimálních podmínek)
Eco Model: 3-stupňové nastavení rychlosti na přístrojové desce + funkce volby dvou režimů
Dojezd: 100 km (26Ah) 140km (35Ah eco mod). Dle váhy jezdce, terénu, rychlosti jízdy
Motor:  bezkartáčový 1200 W + 1200 W (3,218 HP) , Okamžitý výkon 5400W
Baterie: baterie 60V 26Ah. 35Ah (LG) Lithium-ion až 1000 dobíjecích cyklů
Indikace stavu baterie a Tachometr:  panel na řídítkách
Stoupavost: 45 °
Doba dobíjení: 26Ah 12 hodin, 35Ah(LG) 17 hodin, nabíječka 2Ah
Nabíječka: Ano - součást koloběžky
Světlo: Přední / zadní LED světlo brzdové
Pneumatiky: 11 palců
Terén vhodný pro pneumatiky: Terénní
Dvojitá mechanická kotoučová brzda s EABS (26Ah), ABS (35Ah)

Osvětlení přední a zadní,
Automatické brzdové, zadní směrová světla (blinkry)
Rozměry koloběžky: viz obrázek
Hmotnost: 44 kg, 46 kg (35Ah)
Další vybavení: skládací mechanismus, multifunkční LED displej (napájený centrální baterií), hlasitý klakson, stojánek, blatníky,
Odpružená přední a zadní.
Stupeň krytí (IP): IP55
certifikát: CE

 

ochrana

wolf warrior configuration wolf warrior velikost wolf warrior cetrificat

logo

Ningbo Kaabo Technology Co.,Ltd located in Ningbo City, is an professional technology company in research and development for various hardwares, innovative items, intelligent electronic products and so on.Abiding by the principle of "people-centered" and through our effort ,Ningbo Kaabo Technology Co.,Ltd have been expanding our business very quickly. Now we have a group of qualified R&D engineers, experienced sales and management team. Also we own the advanced production techniques in order that our product research are always following the development trend tightly.By means of excellent sales team and based on mature technology, so many fashion &new innovative items have become very popular at home and abroad. Moreover, around 40% of the products are exported to the United States, Europe, Southeast Asia, Japan and other developed countries.At present, there are 5 kinds of attractive items with stong-function and attractive shape coming out in the market under Brand of "Kaabo ". And now we have a good business-relationship with 60 well-known enterprises from all the world.Also welcome to your visit and cooperation in near future!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení