Elektrická koloběžka E301 SPORT

Elektrokoloběžka E301 SPORT 2000W, 60V, 20Ah

Vyprodáno
Kód: 17636
Značka: OEM
25 500 Kč
Kategorie: ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY
Záruka: záruka 2 roky na motor, 1 roky na baterie nebo 1000 dobíjecích cyklů.
Hmotnost: 38 kg
Motor:: 2000W
? Baterie:: 60V, 20Ah
Dojezd :: 50-65 km
Maximální nosnost:: 120 kg
Barva:: Černá
Hmotnost koloběžky:: 38 kg

Velký skútr pro velké lidi!

Elektro koloběžka E301 SPORT - osobní přeprava pro maximalisty. Velká baterie, velký výkon, velká kola!

Kapacita baterie je jedním z hlavních parametrů elektro koloběžky. V E301 SPORT je dvojnásobně vyšší než většina modelů na základní úrovni. Lithium-iontová baterie s napětím 60 V a kapacitou 20Ah je schopna ukládat náboj 1200 Wh. Poskytuje až 60 kilometrový dojezd (skutečný rozsah závisí na váze jezdce, rychlosti, frekvenci zrychlení a přítomnosti stoupání). Náklady na elektřinu pro jednu baterii je méně než 1 koruna!

 Předpokládá se, že životnost lithium-iontové baterie je 1000 cyklů nebo 2 roky provozu. Zároveň na konci této doby nedojde k selhání baterie, ale jednoduše ztratí 20 až 60% své kapacity. Přítomnost velkokapacitní baterie znamená, že bude fungovat dlouho.

Elektromotor je umístěn přímo v kole a je schopen pojíždět rychlostí až 45 km/h!
Je spolehlivá, má účinnost až 90% a nevyžaduje žádnou údržbu.

Pokud půjdete rychle, musíte být schopni rychle zastavit! E301 SPORT má brzdový systém, který odpovídá parametrům rychlosti - dvě kotoučové brzdy na obou kolech.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

 

Elektrická koloběžka E301 SPORT

Maximální nosnost: 120 kg
Maximální rychlost: 65 km /h
Dojezd: 50 - 60 km (dle váhy jezdce, terénu, rychlosti jízdy)
Motor:  bezkartáčový 2000 W
Baterie: Vyměnitelná baterie 48V 22Ah, 25Ah Lithium-ion až 1000 dobíjecích cyklů
Indikace stavu baterie a Tachometr:  panel na řídítkách
Stoupavost: 12 °
Doba dobíjení: 6-8 hodin
Nabíječka: Ano - součást koloběžky
Světlo: Přední / zadní LED světlo brzdové
Pneumatiky: 10 palců
Maximální nahuštění: 3,5 bar / 50 psimaximální nahuštění 3,5 bar / 50psi
Rozměry nášlapu: 50 x 21,5 cm
Výška nášlapu: (horní) 18,5 cm
Výška nášlapu: (spodní) 10,5 cm
Výška řídítek: 84 - 115 cm
Šířka řídítek: 56 cm
Osvětlení přední a zadní,
Rozměry koloběžky: 110 x 56 x 120 cm
Rozměry složené koloběžky: 115 x 24 x 38 cm
Minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 38 kg
Další vybavení: skládací mechanismus, monohromatický multifunkční displej (napájený centrální baterií), hlasitý klakson, stojánek, přední tlumič, blatníky,
Odpružení přední a zadní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.

Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky.

Termín OEM se používá i v jiných oborech než ve výpočetní technice, např. v automobilovém, papírenském a chemickém průmyslu. Označují se tak výrobci takových produktů, jež se montují z dodaných dílů od jiných výrobců. V těchto oborech se ale častěji používá termín subdodavatelé a subdodávky.

Díly OEM využívá řada výrobců renomovaných značek (hlavně evropských a amerických), když některé komponenty nebo dokonce i celé výrobky nechá vyrobit v továrně v zemi, kde jsou nižší výrobní náklady a levná pracovní síla (nejčastěji v jihovýchodní Asii, Číně, nebo ve východní Evropě) a následně pak výrobek prodává pod svojí značkou. Nejedná se tedy o případ, kdy produkt vyrábí místní pobočka, nebo dceřiná firma, ale jiná (často partnerská) firma, která jinak běžně vyrábí tytéž nebo podobné produkty své vlastní značky.

Další výhodou výrobců OEM je, že se specializují na daný výrobek a jsou schopni jej vyrábět v podstatně lepší kvalitě a s nižšími náklady, než kdyby si daný produkt musel konečný výrobce vyrábět sám.