O koloběžkách.

O koloběžkách.

Air-promo-smal

Při výběru elektrického skútru věnuje každý jezdec pozornost určitým parametrům, založeným na jeho stylu jízdy, vlastnostech provozu vozidla a požadavkům na něj. Tyto důležité ukazatele, jako je rychlost pohybu a nosnost, závisí na síle elektrické koloběžky. Na skútru s výkonným elektromotorem se zkušení jezdci cítí vládcem městských ulic a potěšení z každé cesty bude zajištěno na sto procent.

 

Elektrické skútry pro děti mají nejčastěji kapacitu 100–250 W–a to je dost na to, aby dobyly parky a městské ulice. Teenageři jsou náročnější, v tomto případě je lepší zvolit koloběžku výkonnější – například 300–350 W, aby uspokojili ambice mladého jezdce, jako je Air 300 Kaabo. Zkušení dospělí doporučují zvolit elektrickou koloběžku s maximálními možnostmi.

Výrobce koloběžek s elektrickými koly nabízejí velké množství modelů elektrických koloběžek různých kapacit. Chcete cítit rychlost a rychlost? Pak by vás mohlo zajímat SkyWalker 10 H, s motorem 800 W a nosností 120 kg. Na takovém skútru můžete vytočit až 55 km a má velká kola které poskytují dobrou průchodnost.

 

Další zajímavý model s vysokým výkonem – St-2019. Na takovém skútru je možné se posadit i stát. Hliníkový rám je dostatečně lehký – pouze 27 kg, nosnost 150 kg. Maximální možná rychlost je až 60 km / h.

 

Oblíbený je také další originální koloběžka, ideální pro moderní město – CITYCOCO / Chopper N5 URBAN 1500 W, 2000 W, 3000 W. Jeho maximální rychlost může dosáhnout až 70 km / h. Hliníkový rám v minimalistickém stylu je neobvyklý a stylový. Na takovém vozidle bude každá vaše cesta událostí pro kolemjdoucí.

 

Máte-li zájem o výkonné elektrické skútry, vyberte si je na našich webových stránkách – všechny modely jsou certifikovány a prodávány za nízké ceny.

Zpět do obchodu