O koloběžkách.

O koloběžkách.

Air-promo-smal

Při výběru elektrického skútru věnuje každý jezdec pozornost určitým parametrům, založeným na jeho stylu jízdy, vlastnostech provozu vozidla a požadavkům na něj. Tyto důležité ukazatele, jako je rychlost pohybu a nosnost, závisí na síle elektrické koloběžky. Na skútru s výkonným elektromotorem se zkušení jezdci cítí vládcem městských ulic a potěšení z každé cesty bude zajištěno na sto procent.

 

Elektrické skútry pro děti mají nejčastěji kapacitu 100–250 W–a to je dost na to, aby dobyly parky a městské ulice. Teenageři jsou náročnější, v tomto případě je lepší zvolit koloběžku výkonnější – například 300–350 W, aby uspokojili ambice mladého jezdce, jako je Air 300 Kaabo. Zkušení dospělí doporučují zvolit elektrickou koloběžku s maximálními možnostmi.

Výrobce koloběžek s elektrickými koly nabízejí velké množství modelů elektrických koloběžek různých kapacit. Chcete cítit rychlost a rychlost? Pak by vás mohlo zajímat SkyWalker 10 H, s motorem 800 W a nosností 120 kg. Na takovém skútru můžete vytočit až 55 km a má velká kola které poskytují dobrou průchodnost.

 

Další zajímavý model s vysokým výkonem – St-2019. Na takovém skútru je možné se posadit i stát. Hliníkový rám je dostatečně lehký – pouze 27 kg, nosnost 150 kg. Maximální možná rychlost je až 60 km / h.

 

Oblíbený je také další originální koloběžka, ideální pro moderní město – CITYCOCO / Chopper N5 URBAN 1500 W, 2000 W, 3000 W. Jeho maximální rychlost může dosáhnout až 70 km / h. Hliníkový rám v minimalistickém stylu je neobvyklý a stylový. Na takovém vozidle bude každá vaše cesta událostí pro kolemjdoucí.

 

Máte-li zájem o výkonné elektrické skútry, vyberte si je na našich webových stránkách – všechny modely jsou certifikovány a prodávány za nízké ceny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení